O firmie

Spółka GP Koncept to odpowiedź na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku usług rekreacyjnych w Polsce. Do działania zainspirowali nas…ludzie najbardziej potrzebni szeroko rozumianej branży fitness - inwestorzy.

Samodzielny inwestor często kieruje się wyłącznie intuicją, a entuzjazm inwestycji opiera zazwyczaj na swoich doświadczeniach – doświadczeniach klienta klubu fitness. Konsekwencją takiego podejścia jest ryzyko podjęcia błędnych decyzji. I choć podjęte działania wynikają z najlepszych chęci, są poparte dziesiątkami artykułów z prasy branżowej, wrażeniami z niezliczonej ilości odwiedzonych obiektów konkurencyjnych i własnymi przemyśleniami – mogą nie okazać się właściwymi. Zakupiony sprzęt okazuje się nie być do końca trafionym, a koncepcja klubu mija się z oczekiwaniem klientów… Koszty rosną, a zepsutego pierwszego wrażenia odbiorcy nie da się łatwo naprawić…

GP Koncept to Gruntownie Przemyślana oferta dostosowana do możliwości inwestora, potencjału lokalu i podaży na lokalnym rynku. Bazujemy na wiedzy, ale przede wszystkim na praktyce. W ten sposób każdy inwestor może zaoszczędzić na błędach, które ktoś już popełnił. Gwarancja Powodzenia inwestycji to Gotowy Plan działania, to Głos Praktyka z branży, to szeroka Gama Produktów i pomysł na obniżenie kosztów inwestycji już na etapie planowania!

Zapraszam do współpracy!

Karol Grunwald

konsultacje.png